Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Informácie o preprave

Doprava a platba
 

Ak je tovar objednaný do 13:00 a je skladom expedujeme ho ešte v ten istý deň.

 
Platba dobierkou
 
Slovenská pošta: 
 
 
 
Kuriérska služba Geis: 
 
Pri objednávke do 160€ je poštovné 4,79 €.
 
 
Po telefonickej alebo písomnej dohode je možné platbu realizovať aj vopred na účet. V tomto prípade bude tovar odoslaný po prijatí platby. 
 
Platba vopred na účet
 
Slovenská pošta: 
 
 
Pri objednávke do 90€ je poštovné 2,50 €.
Pri objednávke nad 90€ je poštovné zdarma.
 
Kuriérska služba Geis: 
 
Platba dobierkou:
 
Pri objednávke do 160€ je poštovné 4 €.
Pri objednávke nad 160€ je poštovné zdarma.
  
Zákazníci z Českej Republiky
 
    * Platba dobierkou prostredníctvom 
 
Slovenská pošta: 
 
Objednávky do 90€ poštovné 4,90€
Objednávky nad 90€ poštovné 3.50€
Objednávky nad 160€ poštovné zdarma.
 
Kuriérska služba Geis: 
 
Pri objednávke do 160€ je poštovné 7,9 €.
Pri objednávke nad 160€ je poštovné zdarma.
 
Tovar zašleme na dobierku cez Slovenskú poštu, riadne zabalený a poistený, platíte až pri preberaní balíka. Doručená faktúra slúži, ako záručný list a dodací list.

 

Osobný odber :

 

V prípade záujmu je možné po telefonickej alebo písomnej dohode vopred si tovar odskúšať alebo prevziať aj osobne. 

 

Vrátenie tovaru:

Ak Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte právo nám ho podľa § 12 zákona 108/2000 Z.z. vrátiť do 7 dní od prevzatia tovaru, pokiaľ pre konkrétny výrobok nebude táto lehota zo strany predávajúceho jednostranne predĺžená.
Výrobok nám zašlite poštou, ako doporučenú zásielku na adresu. Zásielky vrátené formou dobierky neakceptujeme.

Dbajte, prosím, na to, aby ste výrobok vrátili nepoškodený, v pôvodnom množstve a v originálnom obale. Zároveň Vás prosíme, aby ste k tovaru priložili faktúru, alebo jej kópiu, prípadne aspoň uviedli jej číslo, Vaše meno a adresu. Boli by sme radi, keby ste nám napísali, z akého dôvodu Vám výrobok nevyhovuje (nie je to, ale podmienkou pre vrátenie peňazí).
V prípade, že dodržíte všetky uvedené podmienky, peniaze za výrobok Vám pošleme poštovou poukážkou. Poštovné náklady, ktoré vznikli predávajúcemu pri odosielaní tovaru znáša v prípade vrátenia tovaru spotrebiteľ.

Upozornenie:

Nie je možné odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar zhotovený podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, alebo určený osobitne pre jedného spotrebiteľa.

Nevyzdvihnutá zásielka:

Pokial si od nás objednáte tovar a Vy odmietnete tovar prebrať na pošte, alebo u kuriérnej služby spôsobujete nám škodu za poštovné, kuriérne služby.

Cena za odoslanie poisteného balíka na dobierku cez Slovenskú poštu je od ca. 3,50€  (záleží na váhe a velkosti zásielky) papierová krabica cca. od 0,40€ (záleží na váhe a velkosti zásielky), záslanie Vami nevyzdvihnutého balíka z Vašej pošty stojí dalších 2,10€ za vrátenie zásielky späť na našu adresu. Cena spolu je min. 6,10€, ktorú od Vás budeme žiadať preplatenie poštovných nákladov (v sume nieje započítaná práca za administratívne práce a baliace práce).
Pokial  si z nejakého dôvodu objednaný tovar  už neželáte, prosím dajte nám čím skôr do mailu vedieť, že objednávku chcete stornovať, pokial nieje ešte odoslaný, nakolko nám pošta už za odoslanú zásielku zaplatenú čiastku za poštovné nevráti.